NOVINKY Z LABORATOŘE

Luxus s vůní kávy

Poslední novinkou s naší vývojové laboratoře je toto netradiční kávové mýdlo, připravené z nejkvalitnějších surovin. Mýdlo je obohacené o nádhernou vůní s tóny výběrové kávy. Struktura s drobnými zrnky podtrhuje dokonalé aroma i úžasný vzhled.

P2030946_edited.png

Naprostá elegance 

%25C4%258CERN%25C3%2589%2520SKUPINA2_edi

Mýdlo dnes v žádném případě nemusí být nudná bílá kostka. Černá barva dodává našemu mýdlu nádech elegance a  výjimečnosti. Pokud se chcete odlišit, anebo svým zákazníkům, klientům či partnerům dopřát trochu výjimečnosti, černé mýdlo je vytvořeno právě pro Vás.

Dokonalá čistota a svěžest

mo%C5%99sk%C3%A1_edited.jpg

Nejste fanoušky příliš výrazných parfémů, sladkých květinových vůní ani výrazných kořeněných tónů? Ne  pro každou příležitostnost se takové vůně hodí, ale ryzí čistotou nezkazíte nikdy nic. Zvolte tedy pro své mýdlo absolutně čistou a svěží vůni, připomínající mořský vzduch . 

Veselé Vánoce

P2041155_edited.jpg

Netradiční Vánoční Pf nebo drobná pozornost  s nepřekonatelnou vůní skořice a jablek , která k Vánocům zkrátka neodmyslitelně patří. I takové mýdlo pro Vás dokážeme připravit. Pak už jen stačí Vaše logo ,tématický obal a dokonalá pozornost pro Vaše klienty je na světě.