PRIVÁTNÍ ZNAČKA

Naší hlavní činností je výroba klasických tuhých mýdel pod privátní značkou. Znamená to, že my se postaráme o kompletní výrobu produktu od základní suroviny, přes samotný proces výroby, až po balení, expedici a dopravu. 

Na klientovi je výběr parametrů mýdla tak, aby odpovídalo jeho požadavkům. 

Ohledně přání zákazníka jsme velice flexibilní a snažíme se vyhovět nejrůznějším přáním. Díky výzkumné laboratoři, si poradíme i s netradičními požadavky na složení, ingredience, vůni nebo strukturu výsledného mýdla. 

VÝBĚR BARVY

Tradiční mýdlo dokážeme vyrobit téměř v jakémkoliv odstínu od nejsvětlejší sněhové bílé až po dokonale temně černé mýdlo. Barva může dokonale podtrhnout složení vůni či přísadu, která je v něm obsažena. 

TVAR A VELIKOST

Mýdla vyrábíme v klasických tvarech  a velikostech. V základní nabídce jsou tradiční mýdla toaletní oválná, prohnutá, také hranaté mýdlo na praní a malé hotelové varianty. Vyhovíme i specifickým požadavkům

VŮNĚ A SLOŽENÍ

V naší základní nabídce je nepřeberné množství parfémů, ze kterých si můžete vybrat ten pravý. Nebo si snad přejete něco úplně nového? Není problém. Díky vývojové laboratoři dokážeme do mýdla přimíchat tajnou přísadu, která ho udělá výjimečným. 

RAŽBA LOGA

Až s vlastním logem Vás mýdlo bude dobře reprezentovat. Výroba raznice loga je samozřejmě součástí našich služeb.

OBAL

Víme, že obal prodává. Ani u mýdla tomu není jinak. Proto s námi můžete mýdlo zabalit podle vlastních představ. Vyberete si klasickou folii, či originální papírovou krabičku?