HISTORIE SPOLEČNOSTI

Soap Sokolov s.r.o. je mladá, progresivní a moderní společnost, která  odpovídá na neustále se zvyšující  poptávku  po tradičních tuhých mýdlech.

Původní myšlenku na průmyslovou výrobu tuhých mýdel  v souladu s českou tradicí přinesla společnost Krufin s.r.o. a první mýdla z výrobní linky expeduje v roce 2015. Brzy se ukazuje, že poptávka je výrazně vyšší než kapacitní síly této linky. Je zřejmé, že výroba českého mýdla si zaslouží péči vlastní společnosti, specializované odborníky a zejména novou výrobní technologii.

Přesně za tímto účelem vzniká v roce  2017 společnost SOAP Sokolov. s.r.o. Majitelé firmy Krufin s.r.o. a společnost Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. investovali do výstavby nové výrobní haly, do vzniku profesionálního týmu odborníků a dali tak vzniknout jediné české průmyslové mýdlárně, která se pyšní nejmodernější výrobní linkou od italské společnosti Mazzoni LB. 

Výrobní kapacita této ojedinělé technologie je 20 000 kusů mýdel za hodinu. 

PC100425.jpg
PC100415.jpg

Ve výrobě mýdla však jdeme mnohem dál a mnohem hlouběji. Máme k dispozici špičkovou vývojovou laboratoř, kde pracujeme na nových projektech, vytváříme a testujeme receptury se speciálními požadavky a vyvíjíme mýdla s takovými vlastnostmi, po kterých naši klienti zatouží. Díky profesionálnímu týmu  a díky  pečlivě vyvinutému systému testování a kontrol kvality jsme získali certifikát ISO 22716.

 

Další kroky naší značky přirozeně směřují k vývoji, k orientaci na klientské potřeby, abychom mohli uspokojit ty nejnáročnější klienty. Stejně tak se chceme nadále zabývat průmyslovou výrobou tradičních českých tuhých mýdel, abychom přispěli k tom, že kvalitní české mýdlo neztratí své místo ani na trhu ani v našich koupelnách.